6 świątecznych wtyczek do Wordpressa - Vibbe - Creative Solutions
Udało się! W tym momencie Twoja wiadomość jest w podróży do naszego zespołu. Dziękujemy!
Loading...
Vibbe - Creative Solutions
Cookies
Lubimy i zbieramy ciasteczka.
Pomożesz nam akceptując regulamin?
6 świątecznych wtyczek do WordPressa

Grudzień to magiczny czas, który wypełniony jest oczekiwaniem. Na Mikołajki, na śnieg, na święta, na czas wolny, na spotkanie z najbliższymi i w końcu na Sylwester i Nowy Rok. Już od pierwszych dni grudnia w radiu lecą świąteczne utwory, w domach pojawiają się choinki, a miasto lśni przyozdobione światełkami. W tym czasie należy zadbać również o stronę internetową, aby świąteczny nastrój udzielił się wszystkim jej użytkownikom. Aby Ci w tym pomóc przygotowaliśmy listę 6 wtyczek do WordPressa. Dzięki nim Twoja strona internetowa będzie pełna świątecznej magii.


1. Christmas Panda Plugin

Świąteczna Panda- ta wtyczka na pewno niepozostanie niezauważona przez Twoich odbiorców. Ujęte są w niej wszystkie najważniejsze świąteczne dekoracje, a przy tym zachowuje minimalistyczny efekt wyglądu.


2. Christmasify

Christmasify to łatwa w użyciu wtyczka świąteczna, która pozwala dodać śnieg, Mikołaja, dekoracje świąteczne, muzykę i piękną świąteczną czcionkę do Twojej witryny WordPress. Wtyczka umożliwia dodanie wszystkich potrzebnych animacji, które wprawią użytkownika Twojej strony w bożonarodzeniowy nastrój.
Efekty można przełączać więc to od Ciebie zależy, które wybierzesz. Z tą wtyczką magię świąt poczujesz maksymalnie. 🙂

3. WP Snow Effect

Ta wtyczka idealnie wpasuje się w klimaty osób, które cenią sobie minimalizm. Doda efekt opadów śniegu prosto do Twojej witryny. Nada ona  przepiękny, zimowy akcent na Twojej stronie.

4. Christmas Countdown Widgett

Widget ten wyświetla uroczego Świętego Mikołaja odliczającego ile dni pozostało do Świąt na bocznym pasku Twojej strony internetowej. Wtyczka automatycznie aktualizuje się co roku po Bożym Narodzeniu, dzięki czemu jeśli tylko zechcesz możesz pozostawić Świąteczny motyw na Twojej stronie przez cały rok. Świąteczne odliczanie pojawia się na przezroczystym tle, dlatego pasuje do każdego motywu strony internetowej.

5. Christmas Music

Wtyczka ta wprawia odwiedzających stronę w Świąteczny nastrój za pomocą świątecznej muzyki. Możesz aktywować plugin dla całej witryny lub tylko dla poszczególnych wpisów lub podstron. Wystarczy tylko kilka kliknięć, aby z głośnika płynęło radosne Jingle Bells.

6. Xmas decoration


Wtyczka dodaje ładnie wyglądający animowany obraz u góry Twojej strony przedstawiający gałązki drzewka świątecznego udekorowane bombkami. Jest to jedna, mała rzecz, która zapewni Twojej stronie przyjemny dla oka,  świąteczny akcent.

Wszystkie polecane przez nas wtyczki wprowadzą użytkowników stron internetowych w świąteczny nastrój. Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji zmian na święta.

Nie wolno jednak zapomnieć, że istotną rolę dla wyszukiwarek gra szybkość strony internetowej, dlatego też po okresie świątecznym zalecamy wyłączenie pluginów. Wszystkie wtyczki mogą wpływać negatywnie na prędkość ładowania się witryny.

Mamy ogromną nadzieję, że ten wpis Cię zainteresował i dzięki niemu wykorzystasz szansę na przyozdobienie swojej strony internetowej świątecznymi akcentami, stosując w.w. wtyczki.
„Przy takiej stronie” czas oczekiwania do świąt będzie o wiele milszy, przyjemniejszy i kolorowy. 


W razie pytań służymy pomocą oraz zapraszamy do kontaktu. 🙂

Copy link
Powered by Social Snap