Czy WordPress jest odpowiednim systemem CMS dla Ciebie?
Udało się! W tym momencie Twoja wiadomość jest w podróży do naszego zespołu. Dziękujemy!
Loading...
Vibbe - Creative Solutions
Cookies
Lubimy i zbieramy ciasteczka.
Pomożesz nam akceptując regulamin?
WordPress
Czy WordPress jest odpowiednim systemem CMS dla Ciebie?

Tworzenie stron internetowych obejmuje kilka istotnych kroków, które musisz wykonać. Jednym z nim jest wybór odpowiedniego systemu CMS. Wybór ten ma duży wpływ na późniejszy m.in.  rozwój oraz bieżące zarządzanie zawartością Twojej strony. Jeśli borykasz się z tym problemem, to zdecydowanie ten artykuł jest dla Ciebie. Dodatkowo dowiesz się, dlaczego WordPress jest tym odpowiednim oraz jakie są tego korzyści.

Czym jest WordPress

System CMS (Content Management System) to narzędzie do zarządzania treścią na Twojej stronie internetowej. Dzięki niemu możesz samodzielnie zmieniać treść, tworzyć nowe podstrony czy dodawać nowe zdjęcia bez pomocy specjalistów IT.

System WordPress jest właśnie jednym z nich. Jest to najpopularniejsze rozwiązanie, które jest znane na całym świecie. Możesz być zaskoczony, jak wiele znanych marek jest postawionych właśnie na tym systemie. Są to m.in.:  BBC America, Sony Music czy Disney Books.


Sprawdź strony, które wykonaliśmy na WordPress

Nasze realizacje przy użyciu CMS WordPress
Nasze realizacje przy użyciu CMS WordPress
Zainspiruj sięDlaczego WordPress jest odpowiednim systemem dla Ciebie!

WordPress to sprawdzone narzędzie, używane przez miliony użytkowników na całym świecie. Idealnie nadaje się do tworzenia stron internetowych, blogów oraz posiada możliwość rozbudowy o sklep internetowy WooCommerce.

Korzyści zastosowania tego systemu jest wiele, w tym artykule poznasz najbardziej kluczowe, które mają duże znaczenie dla Twojego biznesu:

  • Prostota użytkowania: WordPress to wyjątkowa prostota użytkowania i intuicyjność. Wielu użytkowników opiniuje go jako najprostszy z dostępnych systemów. W  Internecie znajdziesz dużą ilość wszelakich samouczków, które pozwolą Ci rozwiązać praktycznie każdy problem. Wszystko po to, abyś nie musiał korzystać z dodatkowej, płatnej pomocy specjalistów.
  • Gotowa baza dodatków: Przez duża popularność systemy i ogromną społeczność skupiającą się wokół niego, WordPress posiada niesamowitą bazę gotowych dodatków w postaci wtyczek. Dzięki nim, możesz rozbudowywać swoją stronę w kolejne funkcjonalności bez dużych nakładów finansowych.
  • Blog na WordPressie: system ten jest idealnym rozwiązaniem do tworzenia Bloga. Jeśli chcesz zainwestować np. w Content Marketing bądź rozpocząć przygodę z wpisami eksperckimi to będzie to doskonały wybór. Dodatkowym faktem jest to, że WordPress jest mocno przyjazny w pozycjonowaniu. Jeśli zależy Ci na wysokich wynikach w wyszukiwarce, nie będziesz zawiedziony.
  • Open Source: oznacza to, że oprogramowanie jest darmowe i umożliwia nieodpłatne kopiowanie oraz modyfikacje. To duża wartość, ponieważ nie musisz się wiązać tylko z jednym partnerem, a zmieniając go nikt nie będzie miał większych problemów z dalszym rozwojem Twojego serwisu. Niejednokrotnie zdarzają się sytuacje, w których zmiana partnera wiąże się ze zmianą systemu. A to, zdecydowanie wpływa na Twój budżet.
  • Stale rozwijany: w czasach w których wszystko dookoła rozwija się w bardzo szybkim tempie, nie możesz sobie pozwolić, aby Twój CMS tego nie umożliwiał. Stały rozwój, aktualizacje bezpieczeństwa to niezwykle ważne kwestie, które niestety niektóre systemy nie mają tak mocno rozwiniętych. Stałe aktualizacje to gwarancja bezpieczeństwa oraz nowych możliwości.


Postaw na WordPress

Korzyści z użytkowania tego systemu jest znacznie więcej, jednak w tym artykule poznałeś najbardziej istotne. W systemie istnieje duży potencjał i możesz go dostosować pod swoje indywidualne wymagania. Warto zaznaczyć, że największe marki korzystają z tego rozwiązania. Jeśli aktualnie myślisz o tworzeniu nowej strony, weź pod uwagę powyższe korzyści. A może chcesz wprowadzić zmiany na obecnej i potrzebujesz pomocy? Jeśli odpowiedziałeś tak i potrzebujesz pomocy bądź masz więcej pytań, odezwij się do nas przez poniższy formularz. Do usłyszenia!

Copy link
Powered by Social Snap